درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
شرکت توسعه بین المللی آسان آریا با توکل بر خدا و تکیه بر تجربه و دانش تجاری سی ساله در تابستان ۱۳۹۵ با هدف تامین مواد اولیه کارخانجات تاسیس گردید.
این شرکت توانسته است در همان ابتدا همکاری تنگاتنگی با شرکتهای معتبرجهانی آغاز کند. همچنین این شرکت در تلاش است تا محصولات و خدمات خود را به نحوی به مصرف کنندگان عرضه نماید که رضایت عموم را جلب نماید.
به منظور دستیابی به سهم بیشتر از بازار هدف این شرکت کوشیده است تا ارتباط تولیدکنندگان داخلی با فن آوری های روز دنیا را بر قرار و حفظ نماید و در این راستا با استفاده از خدمات مشاوره ای کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی، کارکنان خود را با دستاوردهای مرتبط و روز دنیا آشنا نموده و نسبت به افزایش راندمان تولید از طریق ارائه و ترویج محصولات نو و تکنیکهای روز اقدام نماید.
مهمترین منبع در تحقق اهداف شرکت نیروی انسانی است. لذا شناسایی، آموزش، ایجاد انگیزه، پاداش و حفظ و نگهداری کارکنانی که از نظر توانایی، انگیزه، اخلاق و تعهد به سازمان دارای ویژگی ممتاز هستند از اولویتهای دیدگاه مدیریتی شرکت بوده و فراهم سازی محیط مناسب کاری، ایجاد بستر ارتقا، و تامین امنیت شغلی و …در دستور کار مدیریت ارشد و اعضای هیات مدیره شرکت قرار دارد.
فهرست