واردات مواد اولیه

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. فعالیتها
  4. chevron_right
  5. واردات مواد اولیه

صنایع کاشی و سرامیک

با توجه به حضور و تجربه طولانی مدت در واردات مواد اولیه صنایع کاشی و سرامیک ، در مورد اهمیت تامین مواد اولیه قابل اعتماد و پایدار به طور کامل واقف هستیم . انتخاب مواداولیه با کیفیت و شرایط مناسب قطعاً به شما تولیدکنندگان برای ایجاد محصول رقابتی کمک می نماید.
شرکت توسعه بین المللی آسان آریا قادر به ارائه مواد اولیه زیر به مشتریان خود در این صنعت می باشد:
گلوله های آلومینایی، کربنات سدیم سبک و سنگین و … .
برای دریافت آنالیز هر یک از مواد فوق به ما در تماس باشید.

صنایع لعاب

لعاب پوشش شیشه ای است که به منظور ایجاد ویژگیهایی از قبیل: زیبایی، نفوذپذیری در برابر رطوبت و … در سطح بدنه های سرامیکی مورد استفاده قرار می گیرد. لعابها دارای ویژگیهای مهمی همچون مقاومت در مقابل موادشیمیایی با PH اسیدی و قلیایی، افزایش مقاومت به خراشیدگی در سرامیکها و افزایش مقاومت گرمایی نسبتا مناسب به سرامیکها می باشد.
شرکت توسعه بین المللی آسان آریا در خصوص صنایع لعاب به تولیدکنندگان کاشی و سرامیک در تامین مواد اولیه آن به شرح زیر فعال می باشد:
کربنات باریم، فلسپاد پتاسیک، سیلیکات زیرکونیوم و … .
برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

کودهای کشاورزی

هر نوع موادی که جهت تقویت خاک و بالا بردن حاصلخیزی آن هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی باعث افزایش عملکرد محصول می‌شود کود نامیده می‌شود. کود‌های شیمیایی نیز یکی از این نوع کود‌ها می باشد که در کشاورزی و ازدیاد تولید محصولات زراعی انقلابی به وجود آورده است. واردات کود شیمیایی یکی دیگر از فعالیتهای شرکت توسعه بین المللی آسان آریا می باشد. از انواع کودهایی که این شرکت وارد می نماید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کود سولفات آمونیوم، کود کلرو پوتاس و … .
برای آشنایی بیشتر با ما در تماس باشید.

در صورتیکه نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص واردات این شرکت دارید، کافیست با ما در تماس باشید.
فهرست